MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7096396
nr 709 6396
Stolar
6 st, teakfanér, Danmark
Kondition: slitage/skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 augusti 2011
kl 18:26:32
100 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr